HİZMETLERİMİZ
- Oto Kurtarma Ve Çekme İşleri ve Araç Nakliyesi.
- Elektrik Direği Dikim İşleri, Trafo Taşıma Ve Montaj İşleri.
- Sepetli Vinç Hizmetleri, Bina Boyama ve Cam Silme.
- Ağır Yüklerin Kaldırılması, İndirmesi Ve Taşınması.
- Beton Blok Ve Plakaların Taşınması Montajı, Konteyner, Nakliye, Çelik Konstrüksiyon , Yapıların Montaj İşleri.
- Saatle Vinç Kiralama Hizmetleri, Aylık Makine Kiralama, Yıllık makine kiraşama.
- Yapıların Montaj İşleri, cnn indirme bindirme taşıma

Sepetli Vinç Platforom
Uygun fiyat garantisiyle 7/24 sepetli vinç kiralama, kiralık sepetli vinç platform ve kiralık vinç çeşitlerimizle Konya'nın tüm ilçelerine ( 1 ) metre'den 100 metre Uzunluğa ve 50 ton ağırlığa kadar kiralık sepetli vinç platform hizmeti vermekteyiz.

Katlanır Bomlu Hiyap Vinç
Bayrakçı Oto Kurtarma Olarak uygun fiyat garantisiyle 7/24 Konya ve tüm ilçelerde 1 Ton'dan 50 Tona Kadar Kiralık Katlanır Bomlu Hiyap Vinç Hizmeti Vermekteyiz.

Çekici Hizmeti
En keyif aldığınız anda, yani otomobilinizle birlikteyken, tüm keyfinizi kaçıran sorunlardan biri başınıza gelirse; örneğin, otomobiliniz arızalanırsa, kaza yapıp da yolda kalırsanız ya da benzin biterse, otomobilinizi kurtaracak çekiciye en güvenli ve kolay, BAYRAKCI OTO KURTARMA aracılığıyla ulaşırsınız. BAYRAKCI OTO KURTARMA kimi arayacağınızı bilemediğiniz veya keyfinizin kaçtığı bu anda devreye girer. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati, Türkiye'nin neresinde olursanız olun, ihtiyacınız olduğu anda çekici hizmetinden yararlanmanızı sağlar.

Lastik Değiştirme
Lastik değiştirmek mi? Hem de bu kıyafetle... Bazen öyle bir zamanda lastiğiniz patlar ki, herşey kabus olur. Tam bir toplantıya gitmek üzere giyinmişken, ya da bir davete giderken lastiğiniz patlar ve siz üstünüz kirlenmesin derken lastiği bir türlü değiştiremezsiniz. Özellikle bayansanız veya lastik değiştirmek konusunda bilginiz yoksa, hatta sadece canınız istemiyorsa, lastik değiştirmek için de BAYRAKCI OTO KURTARMA yı arayabilirsiniz.

İkametgaha Dönüş
İkametgahınızdan uzakta yolda kaldınız. Veya maalesef hastalık ya da yaralanma sonucunda ikametgahınıza geri dönmek istiyorsunuz. Herşey de tatildeyken insanın başına gelir... Evinizde hırsızlık mı olduğununu haber aldınız? Evinizi su mu basmış? Hemen geri dönmeniz mi gerekiyor? Bu durumda otomobil kullanabilecek misiniz? Yada otomobiliniz kullanılabilir durumda mı? Hiç endişelenmeye gerek yok. Tek yapmanız gereken ikametgahınıza dönüş işlemlerini organize edilmesi ve masrafların karşılanması için her zaman yanınızda olan BAYRAKCI OTO KURTARMA yı aramak. Üstelik ikametgaha değil, gitmek istediğiniz noktaya ulaşımınız da alternatif olarak karşılanabilir. Siz nasıl isterseniz...

Hepsi ve daha fazlası için tek yapmanız gereken bayrakcı oto kurtarmayı aramanızdır.